در قیامت از فضای مجازی هم می پرسند :: الهـي

در قیامت از فضای مجازی هم می پرسند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

برچسب ها

در قیامت از فضای مجازی هم می پرسند

رسول خدا (صلي الله عليه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد.(امالی صدوق صفحه 37)

امروز وقتی که داشتم با یکی از دوستان صحبت می کردم، از لابه لای صحبتش یک نکته خوبی به ذهنم زد که گفتم برای شما دوستان علی الخصوص آنهایی که در فضای مجازی هستند جالب باشد.

و آن اینکه ما طبق آموزه های دینی که داریم و آنچه در آیات مبارکه قرآن به آن اشاره شده، خداوند تمام اعمال ما را ثبت می کند و همه را در پرونده اعمال ما درج خواهد کرد و در روز یوم الحساب هم به اعمال رسیدگی می کند.

در آن روز از همه اعمال ما از ما سوال می شود، یعنی همان کارهایی که ما انجام می دهیم و در روز از ما سر می زند، از این رو کار و فعالیت ما در فضای مجازی و نوشته های ما در این فضا و یا دیگر کارهای ما نیز در این فضا در پرونده اعمال ما ثبت خواهدشد.

و آن دنیا از ما بابت کارهای مجازی ما از ما سوال می شود، که ...

بقيه در ادامه مطلب ...

نویسنده : سیدآبادی بازدید : 212 تاريخ : دوشنبه 23 بهمن 1391 ساعت: 18:02
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها