دانشگاه من!

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

برچسب ها

همین دیروز بود بعد از طی مسافت طولانی به ساختمون رازی رسیدم و با جگر اتش گرفته به سمت اب سرد کن حمله ور شدم (!ای بابا!؟ کو لیوان؟ آقای نگهبان کو لیوان یکبار مصرف؟چی دستور دادن به خاطر اصرافی که دانشجو ها میکنند دیگه لیوان نزارید)

اره دیگه لیوان یکبار مصرف در کار نیست.این نبودن حاصل ساعت ها کار کارشناسی مسئولین دانشکده برای بر طرف کردن بحران مالی دانشکده ست.یاد سال گذشته افتادم که دستمال توالت ها رو هم به خاطر اصراف حذف کرده بودند.

من یه پیشنهاد برای دانشجویان دارم،از این به بعد حوله و لیوان شخصی با خود برای رعایت بهداشت با خود بیارند  به لاوه صابون و یه بطری اب  برای سروس بهداشتی چون مث اینکه اینجا ها هم کم کم داره اصراف میشه.

حراست محترم هم هر روز صبح وسایل بهداشتی دانشجو ها رو چک بکونه .

مسئولین دانشکده اگه تونستن یه وام برای خرید ۲ عدد لیوان آهنی برای اب سرد کن بگیرند و با زنجیر به اب سرد کن ببندنو از هرکی خاص استفاده کد کرایه ببت لیوان بگیرند تا کسری بوجشون حل بشه.

دانشگاه من همون مهد کودک منه!؟!؟     م یا علی

نویسنده : سیدآبادی بازدید : 330 تاريخ : شنبه 24 فروردين 1392 ساعت: 20:51
برچسب‌ها :

آخرین مطالب

نظر سنجی

به نظر شما باید چی کار کنم وبلگم بهتر بشه؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها